80%

Nejlepší recepty české kuchyně
online video kurz

  • 17 lekcí
Radek Pálka

Návod na Nejlepší recepty české kuchyně

Naučte se uvařit nejlepší klasická česká jídla s šéfkuchařem Radkem Pálkou. Kurz „Nejlepší recepty české kuchyně“ vám představí nejzákladnější a nejoblíbenější recepty české kuchyně, které vás naucí připravit doma. Lektor Radek Pálka je šéfkuchař s více než 25 lety zkušeností ve světě gastronomie. Pracoval v různých zemích a vařil pro různé osobnosti, jako jsou Václav Havel, Bill Clinton nebo Karel Gott. Milujte kuchyně celého světa, ale nezapomeňte na tu českou, která je krásná a chutná.

Kurz vám představí recepty jako bramboračka, zelňačka, kyselo, svíčková na smetaně, pečená kachna s pomerančovým zelím, rajská omáčka, guláš z kližky, kapustové karbanátky s uzeným masem, kuře na paprice, španělský ptáček s rýží a moravský vrabec s kysaným zelím. Kromě toho získáte i bonusy v podobě receptů na houskové knedlíky, bramborové knedlíky, chlupaté knedlíky, dušenou rýži a tipy na servírování.

Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé kuchaře. Lektor vám představí základy a pravidla české gastronomie, vychytávky, které vám usnadní život při vaření, a rady, na co je třeba myslet a dodržovat při přípravě knedlíků. Lektor vydal i recepty ke všem kurzům, které si můžete stáhnout a vytisknout.

Tento kurz je součástí kategorie Kreativita a Děti & maminky a je vhodný pro všechny, kteří chtějí objevovat a užívat si české kuchyně.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Nejlepší recepty české kuchyně

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu