80%

Kurz omlazení za 21 dní – aneb Jak omladit obličej
online video kurz

  • 25 lekcí
Lenka Jahodová

Návod na Kurz omlazení za 21 dní – aneb Jak omladit obličej

Kurz omlazení za 21 dní – aneb Jak omladit obličej je unikátní online video kurz, který vám ukáže přirozenou metodu omlazení, která skutečně funguje. S pomocí tohoto kurzu budete vypadat mladší a cítit se skvěle.

Lektorkou kurzu je Lenka Jahodová, certifikovaná lektorka obličejové jógy a masáží. Lenka je expertka na obličejovou jógu a masáže a svými technikami dokonce dokázala zbavit těžkého akné. Po svých třiceti začala Lenka pozorovat, jak mládí z tváře postupně vyprchává, a rozhodla se tomu zabránit. Objevila obličejovou jógu a masáže, které jí pomohly zbavit se vrásek mezi obočím. Lenka se stala lektorkou této metody a věří, že stárnutí není povinné.

V tomto kurz se naučíte metodě přirozeného omlazení. Lenka vám ukáže jedinečná obličejová cvičení ke zpevnění a tonizování svalového korzetu vaší tváře. Také se naučíte profesionální masáže pro lymfodrenáž, lifting a uvolnění obličeje. Dozvíte se relaxační techniky vedoucí k duševní pohodě a sebelásce. Kurz vám také představí akupresuru a fascie. Kromě toho najdete v kurzu i tajné beauty triky a vychytávky.

Kurz omlazení za 21 dní je promyšlený program, ve kterém se postupně naučíte zpevnit váš obličej. Budete ovládat množství cviků a masážních technik, které pak snadno zapojíte do své každodenní zkrášlující rutiny. Kurz obsahuje 21 dílů, jeden pro každý den, které vám poskytnou geniální nástroj sebeomlazení a sebelásky na celý život.

Naučte se přirozenou metodu omlazení s kurzem omlazení za 21 dní – aneb Jak omladit obličej od Lenky Jahodové!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kurz omlazení za 21 dní – aneb Jak omladit obličej

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu