Uvolnění dolní čelisti

Lenka Jahodová
06.02.2024 05:33

Vstoupit do kurzu

V rámci lekce „Uvolnění dolní čelisti“ se naučíte výjimečné techniky, které vám pomohou uvolnit napětí v této oblasti. Dolní čelist je často napjatá a to může vést k různým potížím, jako je bolest čelisti, zuby nebo dokonce migréna. Díky jednoduchým cvičením a relaxačním technikám, které vám představí lektorka Lenka Jahodová, se naučíte uvolnit svaly v této oblasti a dosáhnete tak pocitu uvolnění a pohodlí.

Tato lekce je součástí kurzu „Kurz omlazení za 21 dní – aneb Jak omladit obličej“, který vám přinese úplně nový pohled na proces přirozeného omlazení. Kurz využívá kombinaci obličejových cvičení, masáží a relaxačních technik, které vám pomohou pozvednout kontury vašeho obličeje, uvolnit a zpevnit obličejové svaly a snížit stres a napětí.

Celý kurz je naprosto jedinečný a nabízí celou řadu výhod. Naučíte se speciální obličejová cvičení, která posílí svalový korzet vašeho obličeje, profesionální masáže pro lymfodrenáž, lifting a uvolnění obličeje, relaxační techniky pro duševní pohodu a sebelásku, seznámíte se s akupresurou a fasciemi a navíc se dozvíte spoustu tajných beauty triků a vychytávek. Kurz je sestaven tak, aby vás postupně naučil, jak omladit váš obličej a nabízí 21 lekcí, které můžete absolvovat každý den.

Nenechte si ujít příležitost získat geniální nástroj pro sebeomlazení a sebelásku na celý život. Začněte zářit a buďte mladiství!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu