Vstoupit do kurzu

Představujeme Vám jedinečnou lekci Ranní masáže slunce, která je součástí kurzu omlazení za 21 dní s Lenkou Jahodovou. Tato lekce je určena všem, kteří chtějí probudit svou lymfu, omladit pleť a udělat něco pro svou duši již na začátku dne.

Během této lekce se naučíte speciální techniky, které vám pomohou omladit a rozjasnit pleť, zlepšit krevní oběh a stimulovat lymfatický systém. Lenka vás provede jednoduchými masážními pohyby, které dokáží otevřít póry, zvýšit prokrvení a rozproudit energii ve vaší pokožce. Tato masáž vám pomůže probudit se zasněným obličejem a svítící pletí.

Připojte se k Lence Jahodové a začněte svůj den s Ranní masáží slunce. Udělejte něco pro svou krásu, zdraví i duši již od rána a celý den se budete cítit svěže a plni energie. Nezapomeňte, že krása je odrážkou toho, jak se cítíte uvnitř. A tato lekce vám pomůže naladit se na pozitivní vlnu a rozproudit lásku k sobě samým.

Tato lekce je součástí kurzu omlazení za 21 dní, který je zaměřen na přirozené omlazení obličeje. Kurz vám představí množství metod a technik, které vám pomohou zpevnit a tonizovat svalový korzet vaší tváře. Naučíte se profesionální masáže pro lymfodrenáž, lifting a uvolnění obličeje. Kurz také zahrnuje relaxační techniky, akupresuru a fascie, které přispívají nejen k omlazení, ale také k duševní pohodě a sebelásce.

Získejte geniální nástroj sebeomlazení a sebelásky na celý život. Začněte zářit a cítit se mladší už dnes!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu