“Nemáte nějaké video pro absolutní nemehla?” I takových dotazů mi pár přišlo 🙂 Vždy jsem je přecházela s úsměvem, až teprve nedávno jsem si uvědomila, že tito lidé to mají opravdu těžké. Přestože je jóga samozřejmě určená (také) k protažení zkráceného svalstva, většina jógových sestav je vytvořena a prováděna tak, že je ideální pro “průměrně mobilního člověka” – trochu zkráceného, ale zase ne tolik, aby mohl většinu pozic zvládnout alespoň na 70 – 80 %. Co ale takový člověk, který si při předklonu dosáhne sotva na lýtka, a tedy v této pozici přímo trpí? Jak je na tom člověk, který ve střeše paty na zem teda rozhodně nedá, ale tak moc se o to snaží (když to tak ostatní mají), že si nakonec spíše ubližuje?
Ve videu pro “extrémně zkrácené” (přestaňme říkat absolutní nemehla:-)) si zacvičíme jógu, ve které se na maximum svých možností, ale šetrně, protáhne každý. A to i bez bolesti!

Více informací o sérii "Jóga při komplikacích": https://stillontheway.cz/2017/11/09/joga-pri-komplikacich-kolena-zapesti-hypermobilita/

♥ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Still-On-The-Way-443324722415231/
♥ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/rozalie_e/
♥ BLOG: https://www.stillontheway.cz
♥ ESHOP: https://www.eshop-stillontheway.cz

Zobrazit více Zobrazit méně
Zavřít reklamu