Stromy
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci kurzu olejomalby se naučíte, jak namalovat krásné jehličnaté stromy. Lektor Pavel Michalica vás provede jednoduchou technikou olejomalby a ukáže vám postup, jak dosáhnout realistického výsledku. Bob Ross ® HD je kurz, který vám poskytne ucelený přehled o metodě olejomalby a umožní vám rozvinout své malířské schopnosti.

Bob Ross, americký malíř a televizní osobnost, vytvořil unikátní techniku olejomalby, která je jednoduchá a zábavná. Pokud jste si nikdy nemalovali, nebo se vám malba zdá náročná, tento kurz je pro vás ideální. Kurz vás provede přípravou plátna, namalováním oblohy s mraky a samozřejmě i malbou stromů.

Technika “mokré na mokré”, oblíbená Rossovými diváky, je základem jeho malířského stylu. Díky ní můžete nanášet novou vrstvu barvy na ještě vlhkou, což šetří čas a umožňuje vám dále pracovat na obraze. Další oblíbenou metodou je kartáčování jemnou štětkou, která přidává do obrazu další detaily.

Kurz olejomalby – metodou Bob Ross ® vám ukáže, jak jednoduše namalovat stromy, ale také jiné motivy, jako jsou hory, voda či skála. Na videích lektor Pavel Michalica ukáže postup od začátku a vysvětlí vám, jak si připravit podklad pro olejomalbu a jak správně míchat barvy. Na konci kurzu se naučíte namalovat složitější obraz, který obsahuje horu, skalní stěnu, vodu a zelení.

Pavel Michalica je certifikovaný lektor techniky malování Bob Ross a sám učí lidi, kteří se zatím necítí jako umělci. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé a ukáže vám, že malovat může být jednoduché a zábavné. Nechte se inspirovat Bobem Rossem a vytvořte si vlastní krásné obrazy olejomalbou!

Vstoupit do kurzu

Reklama