80%

Kurz olejomalby – metodou Bob Ross ® HD
online video kurz

  • 10 lekcí
Pavel Michalica

Návod na Kurz olejomalby – metodou Bob Ross ® HD

olejomalbu od roku 2011 a má za sebou mnoho kurzů pro veřejnost i soukromé lekce. Pavel vás provede všemi kroky olejomalby a naučí vás, jak snadno a s radostí malovat krásné obrázky pomocí techniky Bob Ross.

Tento kurz je určený pro všechny, kteří by se rádi naučili malovat olejomalbu, ať už jsou začátečníci nebo mírně pokročilí. Naučíte se základy přípravy plátna, výběru správných štětců a barvy a techniku mokré do mokré. V kurzu si vyzkoušíte namalovat různé motivy, jako je obloha s mraky, stromy, krajiny s vodou a horami, a mnoho dalšího. Budete překvapeni, jak rychle a snadno budete moci vytvořit krásný obraz.

Přidejte se k nám na kurz olejomalby a zažijte radost z tvorby vlastních obrazů. Budete se cítit jako pravý umělec pod vedením zkušeného lektora. Nechte se inspirovat technikou Bob Ross a objevte kouzlo malby olejovými barvami.

Olejomalba metodou Bob Ross

Malování je nejen zábavné, ale také skvělý způsob, jak se vyjádřit a uvolnit. A když k tomu přidáme techniku Bob Ross, dostaneme opravdu unikátní zkušenost.

Bob Ross si svoji popularitu získal nejen svým mistrovským uměním, ale také jednoduchostí a přístupností, kterou předával svým divákům. Jeho postavy ve vtipných a krátkých tričkách vás přímo navedou k tomu, jak vytvářet nádherné, realistické obrazy.

V tomto online kurzu olejomalby se naučíte, jak malovat metodou Bob Ross. Lektor Pavel Michalica vás provede jednotlivými kroky a ukáže vám, jaké štětce a barvy používat a jak je správně používat. Naučíte se, jak připravit plátno a jak vybrat vhodný motiv. Poté vás čekají lekce malování oblohy s mraky, krajin, stromů a mnoho dalších.

Tento kurz je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé malíře. Naučte se malovat metodou Bob Ross a objevte radost z tvorby.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kurz olejomalby – metodou Bob Ross ® HD

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu