Stříhání

Ilona Kunstová
06.02.2024 00:48

Vstoupit do kurzu

Stříhání je velmi důležitou částí tvorby papírové krajky a ve videu této lekce se dozvíte, jak správně stříhat. Je to báječná příležitost vidět, jak profesionál pracuje se šablonami a nožem na stříhání a jak přesně je třeba postupovat.

Lekce je součástí kurzu „Základy papírové krajky“, který vám přehledně a krok po kroku ukáže jak tvořit nádherné a jemné obrázky a dekorace pomocí papírové krajky. Lektorkou kurzu je Ilona Kunstová, známá odbornice na tvorbu krajek z papíru.

V kurzu se naučíte pracovat s papírovými krajkami, i když neumíte kreslit. Ilona vám představí vhodný papír, který je ideální pro tvorbu krajek, a také vám ukáže, které nástroje budete potřebovat. Při tvorbě krajek je důležité také umět připravit šablony, které se vám budou hodit.

Lekce vám také představí jednoduché techniky, které vám umožní přilepit krajkové obrázky na podklad nebo provést konečné úpravy. Kurz je ideální pro začátečníky, ale i pro pokročilé, kteří se chtějí zdokonalit ve tvorbě papírové krajky.

V dalších lekcích kurzu se dozvíte, jak vybrat správné pomůcky pro tvorbu papírové krajky a jaké jsou nejlepší techniky. Už se nemusíte trápit hledáním informací, vše se naučíte v pohodlí vašeho domova.

Navíc, v posledním bonusovém videu kurzu, se dozvíte, jak vytvořit krásného motýla z papírové krajky a jak ho zarámovat. S naučenými technikami budete schopni tvořit nejen podle předlohy, ale i podle vlastní fantazie.

Připojte se k tomuto zábavnému a relaxačnímu kurzu a objevte kouzlo tvorby papírové krajky. Budete fascinováni, jak něžné a krásné obrázky můžete vytvořit vlastníma rukama.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu