Stabilizace lopatek

Jolana Novotná
06.02.2024 09:43

Vstoupit do kurzu

Ve video lekci „Stabilizace lopatek“ se zaměříme na posílení a stabilizaci lopatek, hrudníku a krční páteře. Lekce je součástí kurzu „Pilates pro začátečníky“ vedeného lektorkou Jolanou Novotnou.

V kurzu se dozvíte, jak správně zapojit hluboké vnitřní svaly, aktivovat bránici a procvičit dno pánevní. Budeme také pracovat na celkové síle a mobilitě těla a zlepšit postavu. Během lekce se zaměříme na správné dýchání a naučíme se aktivovat stabilizaci a sílu lopatek. Budeme provádět cviky jak ve stoje, tak na podložce.

Lekce Pilates pro začátečníky poskytuje širokou škálu výhod. Pomáhá zlepšit posturu, vybudovat pevný střed těla a získat obecně vyšší kondici. Cvičení Pilates je vhodné pro tanečníky, aktivní sportovce, lidi s nadváhou a těhotné ženy. Má pozitivní vliv na odstranění stresu, zlomeniny, úrazy svalů a bolesti zad a krční páteře.

Lektor kurzu Jolana Novotná je zkušená Pilates lektorka se specializací na Pilates Clinic Method a Školu pánevního dna metody 3×3. Díky jejímu vedení se naučíte aktivně poznávat své tělo, zbavit se svalových bolestí a získat vitálnější a stabilnější tělo.

Připojte se k nám a získejte pevné a stabilní lopatky, zlepšenou posturu a celkovou sílu a mobilitu těla. Začněte s kurzem „Pilates pro začátečníky“ a objevte všechny pozitivní vlivy tohoto cvičení.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu