Stabilizace a síla lopatek

Jolana Novotná
06.02.2024 09:43
Stabilizace a síla lopatek
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této video lekci s názvem “Stabilizace a síla lopatek” se zaměříme na posílení stabilizace a síly lopatek, hrudníku a krční páteře. Lekce je součástí kurzu “Pilates pro začátečníky” vedeného lektorkou Jolanou Novotnou.

V kurzu Pilates pro začátečníky se zaměříme na osvojení si základních cviků a zapojení hlubokých svalů. Cvičení bude probíhat na podložce a naučíme se aktivovat hluboké stabilizační svaly, bránici a dno pánevní. Protáhneme celé tělo a zapojíme sílu a mobilitu.

V rámci této lekce se zaměříme na stabilizaci a sílu lopatek. Naučíme se správně dýchat a aktivovat bránici. Budeme cvičit ve stoje i na podložce. Důraz bude kladen na spolupráci svalů a zvýšení mobility horního hrudního úseku.

Cvičení Pilates je ideální pro vylepšení postavy a zlepšení zdravotního stavu. Je vhodné pro každého, bez ohledu na věk či fyzickou kondici. Pomáhá při bolestech zad a krční páteře, zlepšuje stabilitu a posiluje svaly.

Lektorkou kurzu Pilates pro začátečníky je Jolana Novotná, zkušená lektorka Pilates Clinic Method a Školy pánevního dna metody 3×3. Má dlouholeté zkušenosti vedení skupinových i individuálních lekcí. Jejím cílem je naučit nás spolupraci svalů a poznání vlastního těla.

Tato video lekce je skvělou příležitostí k posílení a stabilizaci lopatek, hrudníku a krční páteře, ať už jste začátečníkem v Pilates, nebo již máte s tímto cvičením zkušenosti. Připojte se k nám a posuňte své cvičení na další úroveň.

Vstoupit do kurzu

Reklama