Síla a mobilita celého těla

Jolana Novotná
06.02.2024 09:42

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Síla a mobilita celého těla“ se budeme zaměřovat na procvičování síly a mobility celého těla. Lekce je součástí kurzu „Pilates pro začátečníky“ s lektorkou Jolanou Novotnou.

V rámci této lekce se naučíme zapojovat hluboké vnitřní svaly, aktivovat bránici a procvičit dno pánevní. Budeme se také soustředit na protažení a posílení celého těla. Dalším cílem lekce je aktivace a posílení lopatek a zapojení dynamické síly celého těla. Budeme se zaměřovat také na mobilitu horního hrudního úseku a spolupráci svalů pro zvýšení celkové mobililty těla.

Lekce se bude provádět jak ve stoje, tak na podložce. Věnovat se budeme správnému dýchání a aktivaci stabilizace a síly lopatek. Aktivizace hlubokých stabilizačních svalů nás může překvapit.

Kurz „Pilates pro začátečníky“ je vhodný pro tanečníky, sportovce, osoby s nadváhou a také těhotné ženy. Cvičení Pilates má pozitivní vliv na kondici, postavu a zdravotní stav. Pomáhá odstraňovat stres, zlepšovat kondici, posilovat páteř a zmírňovat bolesti zad a krční páteře. Cvičení je vhodné i pro rehabilitaci po zlomeninách a úrazech svalů.

Lektorkou kurzu „Pilates pro začátečníky“ je Jolana Novotná. Jolana je lektorkou Pilates Clinic Method a Školy pánevního dna metody 3×3. Má dlouholeté zkušenosti se vedením skupinových i individuálních lekcí. Jejím cílem je nejen cvičení, ale také naučení se dovednostem, které nám pomohou aktivně poznávat a zbavovat se bolestí svalů.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu