Šablony na papírovou krajku

Ilona Kunstová
06.02.2024 00:48

Vstoupit do kurzu

V této lekci se naučíte, jak vytvářet papírovou krajku pomocí připravených šablon. Šablony jsou důležitým nástrojem při tvorbě krajek, které vám pomohou přesně vymodelovat jednotlivé části. Naučíte se, s jakými šablonami se můžete setkat a jak je používat při práci.

Kurz „Základy papírové krajky“ od Ilony Kunstové je určený pro všechny, kteří se chtějí naučit vytvářet krásné a něžné obrázky a dekorace z papírové krajky. Technika vytváření papírových krajek je stará a tradiční, ale díky modernímu pojetí se stala jednodušší a výsledky jsou úchvatné. Nezáleží na tom, jestli umíte malovat nebo ne, vaše obrázky budou dokonalé.

V kurzu se naučíte, jaký papír je vhodný pro papírové krajky, jaké nástroje budete potřebovat a jak si připravit šablony pro práci. Naučíte se také, jak přilepit krajkové obrázky na podklad a jak udělat konečné úpravy. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ať už máte zájem tvořit přání, dekorace, záložky, vánoční ozdoby nebo jiné výrobky z papírové krajky.

Připojte se k Iloně Kunstové a objevte nádherný svět papírové krajky. S jejími radami a tipy budete schopni vytvářet krásné obrázky podle připravených šablon i podle vlastní fantazie. Po absolvování kurzu budete okouzleni něžnou krásou, kterou budete při tvorbě papírové krajky vytvářet.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu