Protažení a síla celého těla

Jolana Novotná
06.02.2024 09:42
Protažení a síla celého těla
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci z kurzu Pilates pro začátečníky s lektorkou Jolanou Novotnou se budeme věnovat protažení a posílení celého těla. Lektorka nás naučí zapojit hluboké vnitřní svaly, aktivovat bránici a procvičit dno pánevní. Budeme se také soustředit na správnou stabilizaci lopatek a zapojení síly celého těla. Prostřednictvím pomalého protažení i dynamického protažení budeme zlepšovat mobilitu horního hrudního úseku. Cvičení bude probíhat jak ve stoje, tak na podložce.

Kurz Pilates pro začátečníky poskytne účastníkům znalosti a dovednosti, jak efektivně zapojit vnitřní svaly, zvýšit mobilitu a sílu celého těla a naučit se správně dýchat a zapojit bránici. Cvičení Pilates je vhodné pro tanečníky, aktivní sportovce, lidi s nadváhou i těhotné. Pomáhá při zlomeninách, úrazech svalů, bolestech zad a krční páteře. Díky tomuto cvičení se zlepší postava, kondice a celkový zdravotní stav.

Lektorka Jolana Novotná je zkušená a odborně vyškolená. Je lektorkou Pilates Clinic Method a Školy pánevního dna metody 3×3. S Pilates se zabývá již mnoho let a jejím cílem je naučit účastníky aktivně poznávat své tělo, zbavit se bolestí a získat větší stabilitu a vitalitu.

Vstoupit do kurzu

Reklama