Převezměte zodpovědnost za svoje zdraví

Veronika Hanzlíková
06.02.2024 05:52

Vstoupit do kurzu

V lekci „Převezměte zodpovědnost za svoje zdraví“ se zaměříme na to, jak si vzít péči o své zdraví do vlastních rukou. Spolupráce s lékaři je sice důležitá, avšak nenese plnou odpovědnost za naše celkové zdraví a pohodu. Jak se tedy můžeme stát aktivními účastníky svého vlastního zdraví?

Tato lekce je součástí kurzu „Minikurz: Jak žít šťastný život i s chronickou nemocí“, který vám pomůže žít plnohodnotný a spokojený život i s chronickou nemocí. Lektorkou tohoto kurzu je Veronika Hanzlíková, která se s vámi podělí o svůj vlastní příběh a zkušenosti, které dosud nikde neřekla.

V workshopu „Jak žít šťastný život i s chronickou nemocí“ se dozvíte o tom, jak zvládnout zdravotní obtíže, smrt blízkých, i ty nejnáročnější všední dny. Veronika vám poskytne praktické tipy, jak se vyrovnat s těmito výzvami a jak si pomoci nejen pomocí léků, ale také prací s myslí a emocemi. Zjistíte, že i přes těžkosti, které vám život přináší, je vždy možné se zvednout a žít plný a šťastný život.

Ve workshopu se také dozvíte, že většina nemocí má psychosomatický podklad a práce s myslí a emocemi může být velmi účinným způsobem, jak se uzdravit. Navíc, tělo a duši můžete podpořit nejrůznějšími alternativními technikami, bylinkami či dechem.

Přijďte se naučit, jak převzít plnou zodpovědnost za své zdraví a žít šťastný a plnohodnotný život i s chronickou nemocí. Tato lekce je vaší příležitostí k pozitivní změně a nalezení cesty ke zdraví a pohodě.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu