80%

Tečkovaná mandala
online video kurz

  • 8 lekcí
Lucia Čapková

Návod na Tečkovaná mandala

Unikátní popis online video kurzu:

Název kurzu „Tečkovaná mandala“ už sám o sobě evokuje krásu a harmonii. Pokud hledáte způsob, jak se odreagovat a najít mír ve svém nitru, tento kurz je pro vás. Kreativní terapeutka Lucia Čapková vás provede krok za krokem tvorbou nádherných tečkovaných mandal a ukáže vám, že k přeměně barevných teček na fascinující tvary nepotřebujete žádné malířské schopnosti. Stačí naslouchat Lucii, která vám odhalí tajemství této techniky a naučí vás správně používat pomůcky a barvy.

V kurzu se dozvíte, jak si připravit černé plátno a jak mandalu správně předkreslit. Lucia vás seznámí s obecnými principy tvorby tečkovaných mandal a ukáže vám, jak je tečkovat tak, aby výsledek vypadal úžasně. Všechny potřebné informace a techniky vám bude Lucia předvést na praktických příkladech.

Technika tečkování mandal je velmi populární, protože je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Navíc nepotřebujete žádné drahé pomůcky, takže ji můžete vyzkoušet přímo z pohodlí svého domova. Výsledky budou ohromující a vy si budete moct být jisti, že jste vytvořili něco opravdu jedinečného.

Lucia Čapková je skvělá lektorka s dlouholetou praxí v kreativitě a relaxaci. Její vášeň pro umění a potřeba uvolnit tvořivou energii ji přivedla k vytvoření projektu Dot Art Therapy. V kurzu se postará o to, abyste se cítili pohodlně a uvolněně a aby vám tvorba mandal přinesla radost a klid.

Jestliže hledáte způsob, jak se trochu zklidnit a najít rovnováhu ve svém životě, je online video kurz „Tečkovaná mandala“ tou správnou volbou. Připojte se k Lucii Čapkové a objevte sílu malování mandal a tečkování jako prostředek k relaxaci a odpočinku.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Tečkovaná mandala

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu