Reklama

Papír pro výrobu krajky

Ilona Kunstová
06.02.2024 00:47
Papír pro výrobu krajky
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci se zaměříme na výběr správného papíru pro výrobu papírové krajky. Naučíte se, že ne každý papír je vhodný pro tuto techniku a jak správně vybrat ten pravý. Lektor Ilona Kunstová vám poradí, jaký typ papíru zvolit a jakým způsobem ho použít pro dosažení nejlepších výsledků.

Tato lekce je součástí kurzu “Základy papírové krajky”, který vede právě Ilona Kunstová. V tomto kurzu se naučíte vytvářet krásné obrázky a dekorace pomocí staré techniky papírové krajky. Budete se relaxovat a tvořit jednoduché, avšak úchvatné kousky. Na závěr kurzu se dokonce dočkáte bonusového videa, ve kterém se naučíte vytvořit motýla z papírové krajky a společně s lektorkou si ho zarámujete.

Podrobně se dozvíte nejen o výběru správného papíru, ale také o používaných nástrojích, šablonách, přilepování obrázků na podklad a dokončování. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, neboť Ilona Kunstová vysvětlí veškeré potřebné techniky a postupy. Už se nemusíte bát, že neumíte malovat, protože papírová krajka je dokonalá i bez malířských dovedností.

Pokud se chcete naučit tuto krásnou techniku, která vám umožní vytvořit originální přání, dekorace nebo dokonce svatební oznamovací kartičky, pak je tento kurz právě pro vás. V pohodlí domova získáte veškeré potřebné znalosti a dovednosti k tvoření dokonalých papírových krajek.

Vstoupit do kurzu

Reklama