Obkreslování neboli Tracing

Ilona Kunstová
06.02.2024 00:48
Obkreslování neboli Tracing
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Tato video lekce se zaměřuje na techniku obkreslování, která je také známá jako tracing. Při této technice používáte tužky, pera a inkousty k vykreslení přesných obrysů objektů. Lekce je součástí kurzu “Základy papírové krajky” vedeného lektorkou Ilonou Kunstovou.

Kurz “Základy papírové krajky” je navržen tak, aby vám umožnil vytvářet krásné a jemné obrázky a dekorace pomocí techniky papírové krajky. Tato technika je inspirována starými technikami, které se používaly již ve 14. století.

V prvních lekcích kurzu se naučíte vybrat správný papír pro tvorbu papírové krajky a seznamte se s potřebnými nástroji. Zjistíte, jak používat šablony nebo si je připravit sami a jak přilepit krajky na podklad. Lekce vám také ukáže, jak provést konečné úpravy vašeho díla.

S pomocí tohoto kurzu nebudete muset hledat informace o technice papírové krajky samostatně, všechny potřebné informace najdete přehledně v lekcích tohoto kurzu. V poslední, bonusové lekci budete mít příležitost se naučit vytvářet motýly z papírové krajky a zarámovat si je. Po absolvování kurzu budete schopni vytvářet vlastní obrázky podle předlohy i podle své fantazie.

Připojte se ke kurzu “Základy papírové krajky” a objevte něžnou krásu, která vznikne pod vašimi rukama.

Vstoupit do kurzu

Reklama