Vstoupit do kurzu

V rámci lekce „O štěstí“ se budeme zabývat tím, jakým způsobem můžeme dosáhnout trvalého pocitu štěstí a spokojenosti. Lekce je součástí minikurzu „Jak žít šťastný život i s chronickou nemocí“ vedené Veronikou Hanzlíkovou.

Začneme tím, že si uvědomíme, že pocit štěstí je něco, na čem můžeme pracovat, a že nesmíme ztrácet naději. Přestože může být život často náročný, je důležité nevzdávat se a hledat radostné momenty i v těžkých chvílích.

Veronika Hanzlíková nám představí svůj příběh, ve kterém musela čelit smrti svého partnera a zároveň bojovat s dvěma chronickými nemocemi – ulcerózní kolitidou a Bechtěrevovou nemocí. Otevřeně se s námi podělí i o zkušenosti se ztrátou nenarozených dětí.

Kromě inspirativního příběhu nám Veronika poskytne také tipy a techniky, které ji pomohly zvládat zdravotní obtíže a běžné všední dny. Ukáže nám, že jsou vždycky možnosti, jak se zvednout i poté, kdy se nám zdá, že nejde dál.

Během lekce se dozvíme také o významu psychosomatického přístupu k nemocem a o tom, jak můžeme pracovat s naší myslí a emocemi pro dosažení vnitřního klidu a vyrovnanosti. Veronika nám také představí možnosti podpory těla a duše pomocí bylin, dechu a alternativními metodami.

Tato lekce je výbornou příležitostí pro každého, kdo se potýká s chronickou nemocí a hledá cestu k trvalému štěstí a plnohodnotnému životu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu