Může strava ovlivnit meditaci

Tomáš Reinbergr
06.02.2024 01:25
Může strava ovlivnit meditaci
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem “Může strava ovlivnit meditaci” se dozvíte, jaký vliv má to, co jíte, na vaši meditaci. Tato lekce je součástí online kurzu “Meditace jednoduše a prakticky 2 – od stravy k osvícení”, který vyučuje lektor Tomáš Reinbergr.

Kurz “Meditace jednoduše a prakticky 2 – od stravy k osvícení” je pokračováním úspěšného prvního kurzu a lektor se v něm zabývá hlouběji jednotlivými tématy. Během kurzu se naučíte najít vnitřní spokojenost a klid a také jak čistit svůj vnitřní systém od stresu.

V této lekci se lektor zaměří na to, jak strava ovlivňuje meditaci. Dozvíte se, jaký vliv má to, co jíte, na vaši schopnost meditovat a jak vaše stravovací návyky mohou ovlivnit vaši meditační praxi. Tato informace je velmi užitečná pro ty, kteří se chtějí věnovat meditaci a chtějí optimalizovat svou stravu pro lepší meditační zkušenost.

Kurz “Meditace jednoduše a prakticky 2 – od stravy k osvícení” vám také poskytne další užitečné informace, jako je například jak často a kdy meditovat, jak meditace ovlivňuje vaše děti a jak je učit meditovat, jak meditace může pomoci při sportu, jaké jsou speciální situace při meditaci a jak s nimi pracovat, a také jak lektor chápe osvícení a jak k němu dojít.

Kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí naučit meditovat a využívat meditaci jako nástroj pro zlepšení svého celkového zdraví a spánku. Pravidelná meditace vám také pomůže lépe se vyrovnávat s nepříjemnými situacemi v životě. Doporučuje se pustit si každý den jeden díl kurzu, abyste postupně získávali nové informace a vytvořili si návyk pravidelně se meditaci věnovat.

Vstoupit do kurzu

Reklama