Motýl v rámečku

Ilona Kunstová
06.02.2024 00:49

Vstoupit do kurzu

Motýl v rámečku je lekce, která je součástí kurzu Základy papírové krajky vedené lektorkou Ilonou Kunstovou. Tato lekce vám umožní vyzkoušet nově získané znalosti z kurzu a vytvořit si vlastní motýla z papírové krajky, kterého si následně zarámujete.

Kurz Základy papírové krajky je zaměřený na vytváření krásných a jemných obrázků a dekorací pomocí staré techniky papírové krajky, která pochází z 14. století. I když neumíte malovat, s touto technikou budete schopni vytvořit dokonalé obrázky. V kurzu se naučíte, jak vybrat vhodný papír, seznámíte se s potřebnými nástroji a naučíte se pracovat se šablonami. Taktéž se dozvíte, jak přilepit krajkové obrázky na podklad a jak udělat konečné úpravy.

Motýl v rámečku je bonusové video, ve kterém se naučíte vytvořit motýla z papírové krajky a spolu s lektorkou si ho zarámujete. Po absolvování kurzu budete schopni tvořit různé obrázky pomocí papírové krajky podle předlohy nebo své vlastní fantazie. Využít je můžete například při vytváření přání k narozeninám, darovacích obálek, dekorací, zápichů do květináčů nebo svatebních oznamovacích karet. Budete okouzleni něžnou krásou, která vám bude pod rukama vznikat.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu