Mobilita horního hrudního úseku

Jolana Novotná
06.02.2024 09:44

Vstoupit do kurzu

V lekci „Mobilita horního hrudního úseku“ se zaměříme na zvýšení pohyblivosti této oblasti těla. Budeme pracovat s různými cviky a technikami, které nám pomohou uvolnit a protáhnout svaly v horním hrudním úseku. Cílem je dosáhnout plného rozsahu pohybu a zlepšit držení těla.

Na začátku lekce se zaměříme na správné dýchání a aktivaci hlubokých stabilizačních svalů. Naučíme se správně zapojit bránici a procvičíme dno pánevní. Poté se budeme věnovat protahování a posilování svalů horního hrudního úseku. Budeme pracovat s různými cviky na podložce i ve stoje.

Během lekce se naučíte, jak donutit svaly spolupracovat a zapojit celé tělo při pohybu. Budeme zvyšovat mobilitu horního hrudního úseku a zlepšovat sílu a stabilitu lopatek. Uvidíte, jak mohou být svaly našeho těla dynamické.

Lekce je součástí kurzu „Pilates pro začátečníky“, který vám představí základy cvičení Pilates. Naučíte se zapojit hluboké vnitřní svaly, zvýšíte celkovou mobilitu těla a posílíte svůj střed. Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou kondici, postavu a zdravotní stav.

Lektor této lekce, Jolana Novotná, je zkušenou lektorkou Pilates Clinic Method a Školy pánevního dna metody 3×3. Věnuje se vedení skupinových i individuálních lekcí již několik let. Její způsob výuky není jen o cvičení, ale také o poznání vlastního těla a eliminaci svalových bolestí. Po absolvování jejího kurzu budete mít silnější, vitálnější a stabilnější tělo.

Přidejte se k našemu kurzu „Pilates pro začátečníky“ a začněte aktivně posilovat a protahovat své tělo. Zlepšte svou držení, pohyblivost a celkovou kondici.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu