Láska, ztráty nenarozených dětí a nová šance (příběh – část 2.)

Veronika Hanzlíková
06.02.2024 05:52

Vstoupit do kurzu

V druhé části lekce „Láska, ztráty nenarozených dětí a nová šance“ se zaměříme na to, jak láska ovlivňuje naše zdraví a jak moc nás bolí zamlklé i mimoděložní těhotenství. Spolu s lektorkou Veronikou Hanzlíkovou budeme prozkoumávat téma ztráty a zranění vztahů, které mohou ovlivnit naše fyzické i duševní zdraví.

Tato lekce je součástí kurzu „Minikurz: Jak žít šťastný život i s chronickou nemocí“, který vede Veronika Hanzlíková. Veronika se ve svém životě potýká s dvěma chronickými nemocemi – ulcerózní kolitidou a Bechtěrevovou nemocí. Navíc prožila několik ztrát nenarozených dětí. Přesto však dokázala najít způsob, jak žít plnohodnotný a šťastný život.

Veronika se ve svém workshopu s vámi podělí o svůj příběh, který zahrnuje i detaily, které dosud nikde neřekla. Budete se dozvídat, jaké to je žít s chronickou nemocí a jaké obtíže s sebou přináší. Získáte také tipy, jak se vyrovnávat se ztrátou a těžkými obdobími ve svém životě. Workshop vám poskytne inspiraci pro zvládání zdravotních problémů, smutku a běžných denních starostí.

V workshopu se zaměříme na následující témata:
– Jak najít sílu a zvednout se, i když nás život srazí na kolena.
– Jaké psychosomatické podklady se skrývají za nemocemi a jak je možné je ovlivnit pomocí práce s myslí a emocemi.
– Jak podpořit tělo a duši pomocí bylinek, dechu a alternativních přístupů.

Přijďte se dozvědět více o tom, jak láska ovlivňuje naše zdraví a jak zvládat ztráty a těžkosti v životě. Buďte inspirací pro sebe i pro druhé a objevte novou šanci na šťastný a plnohodnotný život.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu