Reklama

Je lepší meditovat před či po jídle?

Tomáš Reinbergr
06.02.2024 01:24
Je lepší meditovat před či po jídle?
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem “Je lepší meditovat před či po jídle?” je nedílnou součástí kurzu “Meditace jednoduše a prakticky 2 – od stravy k osvícení” vedeném lektorem Tomášem Reinbergr. V této lekci Tomáš Reinbergr podrobně vysvětlí, kdy je vhodné meditovat – zda před jídlem nebo po jídle.

Kurz “Meditace jednoduše a prakticky 2 – od stravy k osvícení” je pokračováním úspěšného prvního kurzu a Tomáš Reinbergr se v něm zaměří na pokročilejší témata. Bude vám předávat znalosti o vnitřním klidu a spokojenosti, a také vám ukáže, jak čistit svůj vnitřní systém od stresu.

Ve druhém kurzu se naučíte mimo jiné, jak často a kdy meditovat, jak meditace ovlivní vaše děti a jak je naučit meditovat. Také se dozvíte, jak meditace pomáhá při sportu a jak strava může ovlivnit meditaci. Lektor se také zaměří na speciální situace při meditaci a naučí vás, jak s nimi pracovat. V poslední části kurzu vám pak Tomáš Reinbergr vysvětlí svůj pohled na osvícení a ukáže vám, jak ho dosáhnout.

Pravidelným meditováním podle tohoto kurzu můžete zlepšit své celkové zdraví a kvalitu spánku. Také se naučíte rychleji se vyrovnávat s nepříjemnými situacemi v životě. Doporučené je sledovat jeden díl kurzu denně, abyste postupně získali a implementovali veškeré informace a aby se meditaci věnovali i nadále.

Vstoupit do kurzu

Reklama