Reklama
Jak mohou meditovat děti?
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “Jak mohou meditovat děti?” vám Tomáš Reinbergr vysvětlí, jestli a jak mohou děti meditovat. Tato lekce je součástí kurzu “Meditace jednoduše a prakticky 2 – od stravy k osvícení”, který je vedený Tomášem Reinbergrm.

Kurz “Meditace jednoduše a prakticky 2 – od stravy k osvícení” navazuje na předchozí úspěšný kurz a Tomáš Reinbergr se bude věnovat jednotlivým tématům ještě hlouběji. V tomto kurzu se dozvíte, jak dosáhnout vnitřního klidu a harmonie, a také jak se zbavit stresu prostřednictvím meditace.

V lekci o tom, jak mohou děti meditovat, se dozvíte, jak meditace může ovlivnit život dětí a jak je můžete naučit meditovat. Kurz vás také seznámí s tím, jak meditace může pomoci při sportu a jaká je role stravy při meditaci. V kurzu se budete také učit pracovat se speciálními situacemi během meditace a jak lektor chápe a dosahuje osvícení.

“Meditace jednoduše a prakticky 2 – od stravy k osvícení” vám ukáže, jak meditace může ovlivnit vaše celkové zdraví a zlepšit kvalitu spánku. Pravidelná meditace vám také pomůže lépe zvládat nepříjemné situace v životě. Na konci kurzu vám lektor vysvětlí, jak chápe osvícení a jak ho můžete dosáhnout.

Tomáš Reinbergr doporučuje přehrávat jeden díl kurzu každý den. Tím získáte informace postupně a pravidelné meditování vám pomůže vytvořit si návyk a nadále se věnovat meditaci.

Vstoupit do kurzu

Reklama