Jak mi může meditace pomoct ve sportu

Tomáš Reinbergr
06.02.2024 01:24
Jak mi může meditace pomoct ve sportu
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem “Jak mi může meditace pomoct ve sportu” se budeme zabývat vlivem meditace na sportovní výkony. Lektor Tomáš Reinbergr odpoví na otázku, zda může meditace skutečně ovlivnit vaše sportovní výkony.

Tato lekce je součástí kurzu “Meditace jednoduše a prakticky 2 – od stravy k osvícení” vedeného Tomášem Reinbergr. Kurz navazuje na první úspěšný kurz a ve druhé části se budeme hlouběji zabývat jednotlivými tématy. Hlavním cílem kurzu je naučit se najít vnitřní spokojenost, klid a také jak čistit svůj vnitřní systém od stresu.

V této lekci se lektor přesouvá k pokročilejším tématům. Vysvětlí, jak meditace může ovlivnit vaše stravovací návyky a jak vám může pomoci při cestování nebo při sportování. Zároveň se dozvíte, jak meditace může ovlivnit vaše děti.

Kurz vás naučí, jak často a kdy meditovat, jak vaše děti ovlivní vaše meditace, jak učit děti meditovat, jak meditace pomáhá při sportu, jak strava ovlivňuje meditaci, jaké jsou speciální situace při meditaci a jak s nimi pracovat, a nakonec, jak lektor chápe osvícení a jak ho dosáhnout.

Pomocí meditace můžete ovlivnit vaše celkové zdraví, zlepšit spánek a efektivitnější zvládání nepříjemných situací v životě. Kurz vám poskytne informace postupně a na konci každého dílu je doporučeno provést meditaci. Tímto způsobem si vytvoříte návyk a budete se schopni meditovat i nadále.

Připojte se k lektoru Tomáši Reinbergr a objevte, jak meditace může ovlivnit vaše sportovní výkony a přinést vám další prospěch do života.

Vstoupit do kurzu

Reklama