Jak mi může meditace pomoct při cestování

Tomáš Reinbergr
06.02.2024 01:24
Jak mi může meditace pomoct při cestování
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Jak mi může meditace pomoci při cestování? Odpověď na tuto otázku naleznete právě v této lekci kurzu “Meditace jednoduše a prakticky 2 – od stravy k osvícení”. Lektor Tomáš Reinbergr vám představí zajímavé souvislosti mezi meditací a cestováním, které vám pomohou vytvářet klid a harmonii i během vašich cest.

V kurzu se dozvíte, jak často a kdy meditovat, abyste získali maximální efekt z meditační praxe. Kromě toho se také budete učit, jak meditování ovlivňuje vaše děti a jak můžete své děti naučit meditovat. Lektor vám představí konkrétní techniky a nástroje, které vám pomohou meditovat i během sportovních aktivit. Budete se také dozvídat, jak strava ovlivňuje vaši meditační praxi a jak se s různými specifickými situacemi v meditaci vyrovnávat.

Kurz “Meditace jednoduše a prakticky 2 – od stravy k osvícení” vám pomůže pochopit vliv meditace na vaše zdraví a kvalitu spánku. Pravidelná meditační praxe vám také umožní lépe se vyrovnávat s náročnými situacemi ve vašem životě. V závěrečné části kurzu se lektor zabývá tématem osvícení a představí vám své vlastní pojetí tohoto stavu a cestu k němu.

Lektor Tomáš Reinbergr doporučuje sledovat jednotlivé díly kurzu pravidelně a postupně. Tím si budete moci vstřebat informace a vybudovat si pravidelnou meditační praxi, kterou budete moci dále rozvíjet. Připojte se k nám a objevte, jak vám meditace může pomoci i při vašich cestách.

Vstoupit do kurzu

Reklama