Vstoupit do kurzu

Jak meditace zlepšuje spánek je lekce z kurzu „Meditace jednoduše a prakticky 2 – od stravy k osvícení“ vedeném lektorem Tomášem Reinbergrm.

Díky meditaci odchází z vašeho těla stres, po uvolnění je snadnější usnout a kvalita spánku je výrazně lepší. Tento kurz je navazujícím pokračování prvního úspěšného kurzu lektora Tomáše Reinbergra. Kurz se zaměřuje na pokročilejší témata a výklad meditace.

Ve druhém kurzu „Meditace jednoduše a prakticky 2 – od stravy k osvícení“ se naučíte, jak často a kdy meditovat, jak vaše děti ovlivní vaše meditace, jak je učit meditovat, jak meditace pomáhá při sportu, jak může strava ovlivnit meditaci, jaké jsou speciální situace při meditaci a jak s nimi pracovat, Jak lektor chápe osvícení a jak ho dosáhnout.

Tímto kurzem se dozvíte, jak meditací můžete ovlivnit vaše celkové zdraví a zlepšit spánek. Pravidelné meditování vám také pomůže rychleji se vyrovnávat s nepříjemnými situacemi v životě. Pustění jednoho dílu kurzu každý den vám pomůže vytvořit návyk, abyste se meditaci věnovali i nadále.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu