Jak často meditovat
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci lekce “Jak často meditovat” vám lektor Tomáš Reinberger poskytne hodnotné informace ohledně toho, jak často provádět meditaci. Tato lekce je součástí kurzu “Meditace jednoduše a prakticky 2 – od stravy k osvícení”, který je vedlejším kursem lektora Tomáše Reinbergera. Tomáš Reinberger je zkušený lektor v oblasti meditace a ve svém kurzu se zaměřuje na hlubší pochopení jednotlivých témat souvisejících s meditací.

V kurzu “Meditace jednoduše a prakticky 2 – od stravy k osvícení” se dozvíte nejen to, jak často a kdy meditovat, ale také se naučíte, jak meditace ovlivňuje vaše děti a jak je učit meditovat. Dalšími tématy kurzu jsou vliv meditace na sport, ovlivnění meditace stravou, speciální situace při meditaci a způsoby práce s nimi.

Lektor také přiblíží, jak on sám chápe osvícení a jak ho dosáhnout. V kurzu se dozvíte, jak meditací můžete ovlivnit své zdraví a zlepšit kvalitu spánku. Pravidelné meditování vám také pomůže lépe se vyrovnávat s nepříjemnými situacemi v životě.

Lektor doporučuje každý den sledovat jeden díl kurzu, a tím si postupně osvojovat informace a vytvářet si návyk pro pravidelnou meditaci.

Vstoupit do kurzu

Reklama