Hluboké vnitřní svaly

Jolana Novotná
06.02.2024 09:40

Vstoupit do kurzu

V této video lekci Pilates pro začátečníky se zaměříme na cviky, které aktivují hluboké vnitřní svaly. Cvičení probíhá na podložce a má za cíl posílit a stabilizovat celé tělo. Lekce je vhodná pro začátečníky, kteří chtějí zlepšit svojí postavu a zvýšit svou fyzickou kondici.

Během lekce se naučíte, jak správně aktivovat hluboké stabilizační svaly a jak posílit lopatky a pánev. Protažení celého těla je prováděno jak staticky, tak dynamicky, aby byla zajištěna celková mobilita.

Důraz je kladen na správné dýchání a aktivaci bránice. Tímto způsobem se zlepšuje stabilizace páteře a dochází ke snížení bolesti zad a krční páteře. Cvičení Pilates pro začátečníky je vhodné pro tanečníky, sportovce, lidi s nadváhou a těhotné ženy. Zlepšuje kondici, tvaruje postavu a má pozitivní vliv na zdravotní stav.

Lektor Jolana Novotná je zkušená lektorka Pilates Clinic Method a Školy pánevního dna metody 3×3. Její lekce jsou zaměřeny na naučení se správného pohybu a aktivace hlubokých svalů. Cvičení s ní vám pomůže zbavit se svalových bolestí a získat vitální a stabilní tělo.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu