Dynamické protažení a síla

Jolana Novotná
06.02.2024 09:42

Vstoupit do kurzu

V této lekci kurzu „Pilates pro začátečníky“ se budeme věnovat dynamickému protažení a síle. Naučíme se, jak správně zapojit hluboké vnitřní svaly a aktivovat bránici, abychom dosáhli maximálního protažení celého těla. Cviky v této lekci nám pomohou posílit a stabilizovat lopatky a zvýšit celkovou mobilitu horního hrudního úseku. Budeme cvičit jak ve stoje, tak na podložce a důležitou součástí lekce bude také správné dýchání a aktivace stabilizačních svalů.

Tento kurz Pilates pro začátečníky je vhodný pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou postavu, kondici a zdravotní stav. Pomocí Pilates cvičení posílíme hluboké svaly pánevního dna a zlepšíme stabilitu páteře. Navíc nám cvičení Pilates pomůže odstranit stres, zlepšit náladu a získat energii.

Lektorem kurzu je Jolana Novotná, která se věnuje Pilates metodě již několik let. Je lektorkou Pilates Clinic Method a Školy pánevního dna metody 3×3. Díky svým znalostem a dovednostem nás naučí správně aktivovat svaly a získat lepší postavu a stabilitu těla.

Přidejte se k nám na lekci „Dynamické protažení a síla“ a objevte sílu a mobilitu svého těla!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu