Reklama

Dynamická síla celého těla

Jolana Novotná
06.02.2024 09:43
Dynamická síla celého těla
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci kurzu “Pilates pro začátečníky” vás v lekci s názvem “Dynamická síla celého těla” seznámíme s principy cvičení Pilates a procvičíme dynamickou sílu celého těla. Naše lektorka Jolana Novotná vás provede cvičením, které zapojí kompletně celé tělo a pomůže vám osvojit si základní cviky Pilates.

Během lekce se naučíte, jak zapojit hluboké vnitřní svaly, aktivovat bránici a procvičit dno pánevní. Budeme se věnovat také protažení a posílení celého těla. Cvičit budeme jak na podložce, tak ve stoje.

Cvičení Pilates je vhodné pro začátečníky i pokročilé cvičence. Pomáhá zlepšit postavu, posílit střed těla, zmírnit bolesti zad a zlepšit celkovou kondici a zdraví. V lekci se naučíte správně dýchat a aktivovat stabilizační svaly.

Lekce “Dynamická síla celého těla” je součástí kurzu “Pilates pro začátečníky”, který je veden lektorkou Jolanou Novotnou. Jolana je lektorkou Pilates Clinic Method a Školy pánevního dna metody 3×3 a má bohaté zkušenosti s vedením skupinových i individuálních lekcí. Její cvičení vám pomohou nejen získat pevné tělo, ale také se lépe seznámit se svým tělem a zlepšit jeho pohybovou schopnost.

Vstoupit do kurzu

Reklama