Dopřejte si čas a nespěchejte na sebe

Veronika Hanzlíková
06.02.2024 05:52

Vstoupit do kurzu

V rámci videa „Dopřejte si čas a nespěchejte na sebe“ se budeme zabývat důležitostí poskytnutí tělu a duši čas potřebný k uzdravení. Každý z nás si občas potřebuje odpočinout a vzpamatovat se ze všeho negativního, které nás může postihnout v životě.

Tato lekce je součástí kurzu „Minikurz: Jak žít šťastný život i s chronickou nemocí“, který vyučuje lektorka Veronika Hanzlíková. Tento kurz je založen na osobní zkušenosti s chronickými nemocemi – ulcerózní kolitidou a Bechtěrevovou nemocí, stejně jako ztrátou nenarozených dětí. Lektor se ve svém příběhu podělí o detaily, které ještě nikdy nikde neřekla.

Workshop „Jak žít šťastný život i s chronickou nemocí“ bude obsahovat také tipy a rady, jak se vyrovnat s těmito zdravotními obtížemi, se smrtí a s běžnými všedními dny, kdy se zdá, že všechno jde špatně. Kurz vám pomůže pochopit, že lze vždycky zvednout, i když nás život dostane na kolena. Bude se také zabývat psychosomatickým podkladem většiny nemocí a možnosti pomocí nejen léky, ale také práce s myslí a emocemi. Budeme se také učit, jak tělo a duši podpořit pomocí bylin, dechu a různých alternativních možností.

Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří se potýkají s chronickou nemocí nebo se chtějí naučit lépe zvládat životní obtíže a nastavit si pozitivní přístup k životu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu