Dolní končetiny

Jolana Novotná
06.02.2024 09:41
Dolní končetiny
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem “Dolní končetiny” se zaměříme na zapojení celého těla. Lekce je součástí kurzu “Pilates pro začátečníky”, který vede Jolana Novotná.

Během této lekce se naučíme správně zapojit dolní končetiny a posílit je. Budeme procvičovat stabilizaci nohou a zároveň aktivovat svaly pánevního dna. Tato část těla je často oslabená a správným procvičováním můžeme zlepšit stabilitu celého těla.

Dále se ve lekci budeme věnovat protažení a posílení svalů nohou a stehen. Zaměříme se také na správnou polohu kyčlí a kolenních kloubů během cvičení. Účastníci si také osvojí správnou techniku dýchání a naučí se aktivovat bránici.

Lekce je vhodná pro začátečníky, kteří chtějí začít s Pilatesem a posílit své dolní končetiny. Díky správnému zapojení svalů a procvičování stabilitních svalů pánevního dna se účastníci budou cítit silnější a vyrovnanější.

Na lekci není potřeba žádné speciální vybavení, stačí pohodlný oděv a podložka na cvičení. Lekce trvá přibližně 60 minut a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Po absolvování této lekce si účastníci budou moci osvojit správnou techniku cvičení Pilates a budou mít solidní základ pro další pokročilé lekce.

Vstoupit do kurzu

Reklama