Děrování

Ilona Kunstová
06.02.2024 00:48
Děrování
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem “Děrování” se naučíte pracovat s jehlami a podložkou na děrování. Lektor Ilona Kunstová vám ukáže jednotlivé techniky, které se při děrování používají. Tato lekce je součástí kurzu “Základy papírové krajky”, který vyučuje Ilona Kunstová.

Kurz “Základy papírové krajky” je zaměřen na tvorbu krásných a něžných obrázků a dekorací z papíru. Tvoření papírových krajek je stará technika, která se používala již ve 14. století. Dnes můžeme vytvářet krajky z papíru v moderním pojetí, které jsou jednodušší a přesto úchvatné. V tomto kurzu se naučíte vytvářet přání, obálky, záložky, vánoční dekorace, zápichy do květináčů, obrázky na zeď, svatební oznámení a mnoho dalšího.

V kurzu se dozvíte, jaký papír je vhodný pro papírové krajky, jaké nástroje budete potřebovat, jak vytvořit vhodné šablony a jak přilepit krajkové obrázky na podklad. Budete se také učit provádět konečné úpravy, které dotvoří vaši papírovou krajku.

V prvních lekcích kurzu se dozvíte, jaké pomůcky jsou potřebné pro zhotovování papírových krajek a jak je správně používat. V dalších lekcích se pak naučíte jednotlivé techniky, které vaši papírovou krajku posunou na vyšší úroveň. Vše se naučíte pohodlně z domova, bez složitého hledání informací.

V bonusovém videu kurzu se naučíte vytvořit motýla z papírové krajky a společně s lektorkou ho zarámujete. S naučenými znalostmi z kurzu budete schopni vytvářet jakékoliv obrázky podle předlohy nebo i podle vlastní fantazie. Budete okouzleni něžnou krásou, kterou budete moci vytvářet vlastními rukama.

Vstoupit do kurzu

Reklama