Další aktivace vnitřních hlubokých svalů

Jolana Novotná
06.02.2024 09:41

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci kurzu Pilates pro začátečníky se zaměříme na další aktivaci vnitřních hlubokých svalů. Lekce je vedena lektorkou Jolanou Novotnou, která je odbornicí v oblasti Pilates Clinic Method a Školy pánevního dna metody 3×3.

Hlavním cílem této lekce je zapojit a posílit vnitřní hluboké svaly a dosáhnout tak zvýšení celkové mobility těla. Budeme cvičit na podložce a naučíme se aktivovat hluboké stabilizační svaly, bránici a dno pánevní. Lepšíme si postavu a získáváme sílu v lopatkách, hrudníku a krční páteři pro lepší držení těla i zmírnění bolestí.

Ve videu se budeme věnovat také svalové spolupráci a mobilizaci celého těla. Postupně si osvojíme cviky zaměřené na mobilizaci horního hrudního úseku a naučíme se zapojit dynamickou sílu celého těla.

Cvičení Pilates pro začátečníky je vhodné pro všechny – od aktivních sportovců a tanečníků, přes osoby s nadváhou až po těhotné. Pilates je pomalé a kontrolované cvičení, které zlepšuje kondici, postavu a zdravotní stav. Pomáhá při zlomeninách a úrazech svalů, odstraňuje stres a napomáhá při bolestech zad a krční páteře.

Lektorkou kurzu Jolana Novotná nám pomůže správně stabilizovat páteř a naučí nás zapojit vnitřní hluboké svaly. Pilates je nejenom cvičení, ale také cesta k poznání vlastního těla a zbavení se svalových bolestí. Po absolvování kurzu budeme mít živější, vitálnější a stabilnější tělo.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu