Co si vyrobíte

Ilona Kunstová
06.02.2024 00:46

Vstoupit do kurzu

Tato lekce s názvem „Co si vyrobíte“ je součástí online video kurzu „Základy papírové krajky“ vedeného lektorkou Ilonou Kunstovou. Kurz vás naučí, jak vytvářet krásné a něžné obrázky a dekorace pomocí techniky papírové krajky. Tato stará technika, která pochází ze 14. století, se používala například k vytváření svatých obrázků. Moderní verze papírové krajky je mnohem jednodušší a přináší úchvatné výsledky. Nemusíte umět malovat, abyste dokázali vytvořit dokonalé obrázky. Tvoření papírové krajky zároveň působí relaxačním efektem a věřte, že vaše ruce umí vytvořit opravdu úžasné věci.

V rámci kurzu se naučíte, jaký papír je nejvhodnější pro papírovou krajku, jaké nástroje budete potřebovat, jak si připravit a používat šablony, jak přilepit krajkové obrázky na podklad a jak provést konečné úpravy. První lekce vám představí potřebné pomůcky, které vám ulehčí práci nebo naopak vám ukáže, na co si dát pozor. Další lekce vás provedou jednotlivými technikami, které vás posunou v tvorbě papírové krajky o další úroveň. Veškeré potřebné informace získáte pohodlně z domova, nemusíte tedy hledat složité rady na internetu.

Na konci kurzu je bonusové video, ve kterém se naučíte vytvořit motýla z papírové krajky a společně s lektorkou si ho zarámujete. S těmito znalostmi budete schopni vytvářet jakékoliv obrázky podle předlohy nebo i podle své fantazie. Budete okouzleni něžnou krásou, která se za vašimi rukama bude zrodit.

Připojte se k tomuto kurzu a objevte svou tvořivost s papírovou krajkou.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu