Vstoupit do kurzu

V rámci lekce „Buďte na sebe hodní“ se zaměříme na to, jak pečovat o sebe a pracovat se svými emocemi. Společně se podíváme na techniku Faster EFT, která nám pomůže zvládat a transformovat naše negativní emoce.

Tato lekce je součástí minikurzu „Jak žít šťastný život i s chronickou nemocí“, který vede Veronika Hanzlíková. Kurz je určený pro všechny, kteří žijí s chronickou nemocí a hledají způsob, jak žít šťastný a plnohodnotný život přes veškeré obtíže.

Veronika Hanzlíková je sama postižená dvěma chronickými nemocemi – ulcerózní kolitidou a Bechtěrevovou nemocí, navíc zažila ztrátu nenarozených dětí. Ve svém workshopu sdílí svoje osobní zkušenosti a nabízí tipy, jak se vyrovnat se zdravotními obtížemi, smrtí a každodenními výzvami.

Workshop „Jak žít šťastný život i s chronickou nemocí“ obsahuje celý příběh Veroniky Hanzlíkové, který doposud nebyl nikde zveřejněn. Dozvíte se tak detaily, které vás jistě zaujmou a možná i motivují. Veronika Hanzlíková také hodnotí vztah mezi tělem a duší u různých nemocí a ukazuje, jak je možné pomocí alternativních metod a prací s myslí a emocemi ovlivnit své zdravotní stav.

Těšíme se na setkání s vámi a těšíme se na to, jak společně objevíte cestu ke šťastnému a plnohodnotnému životu i s chronickou nemocí.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu