100%

Video školení Ivo Tomana „Strategie“
online video kurz

  • 2 lekce
Ivo Toman

Návod na Video školení Ivo Tomana „Strategie“

Video školení Ivo Tomana „Strategie“ je skvělou příležitostí naučit se strategicky rozhodovat. Kurz je vedený předním českým školitelem, autorem knih a motivátorem, Ivo Tomanem. Ivo Toman je expert na osobní rozvoj, prodej, marketingovou psychologii a motivaci. Díky svému vrozenému zdravotnímu handicapu – Touretteovu syndromu, se mu podařilo překonat překážky a stát se špičkovým odborníkem ve svém oboru.

Video školení „Strategie“ přináší mnoho cenných informací o strategickém rozhodování. Během kurzu se dozvíte například o 8 hlavních strategických chybách, chybách u konkurence, získání „nespravedlivých“ výhod a dočasného monopolu, sebekanibalizaci a řešení dilematu velkého obratu nebo velkého zisku.

Kurz je určený všem, kteří chtějí zlepšit své strategické myšlení a rozhodování. Na konci kurzu budete schopni jasně formulovat svoji krátkodobou a dlouhodobou firemní strategii a zajistit ziskovost vaší firmy.

Nezáleží na tom, zda jste již úspěšný manažer nebo začínající podnikatel, video školení Iva Tomana „Strategie“ vám poskytne užitečné nástroje a principy pro tvorbu úspěšné strategie. Přihlaste se ke kurzu ještě dnes a získejte klíčové znalosti pro úspěch ve světě podnikání.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Video školení Ivo Tomana „Strategie“

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu