100%

Video školení Ivo Tomana „O úspěchu“
online video kurz

  • 2 lekce
Ivo Toman

Návod na Video školení Ivo Tomana „O úspěchu“

Video školení Ivo Tomana „O úspěchu“ je nejdelší video přednáška, ve které získáte neocenitelné informace o tom, co vede k úspěchu a čemu se naopak vyvarovat. Lektor Ivo Toman je známý český školitel, motivátor a autor více než 16 knih zaměřených na osobní rozvoj, prodej a marketingovou psychologii. Jeho vrozený zdravotní handicap – Touretteův syndrom mu pomáhá hledat nové a efektivní přístupy k úspěchu. V průběhu své kariéry vyškolil desítky tisíc lidí a prodal přes půl milionů knih a nahrávek.

Video školení „O úspěchu“ přináší fakta o úspěšných lidech a jejich návycích, a také ukazuje, jaké lidské vlastnosti s úspěchem nesouvisí. Lektor diskutuje otázku smyslu života a víru v boha, a upozorňuje na nebezpečí víry v líbivé příběhy a nedostatek frustrační odolnosti. Kurz také řeší vliv náboženství a ezoteriky na naše rozhodování a zaměřuje se na témata, jako je štěstí zvenčí, sebedisciplína, sebeovládání a nespravedlivé výhody.

Ivo Toman také představuje různé strategie pro úspěch v podnikání, práci a celkově v životě. Na rozdíl od jiných autorů se neomezil pouze na finanční hledisko úspěchu.

Video školení Ivo Tomana „O úspěchu“ je určeno všem, kteří chtějí pochopit, co je skutečný úspěch a jak na něj dosáhnout.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Video školení Ivo Tomana „O úspěchu“

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu