100%

Video školení Ivo Tomana „O štěstí“
online video kurz

  • 2 lekce
Ivo Toman

Návod na Video školení Ivo Tomana „O štěstí“

Video školení Ivo Tomana „O štěstí“ je online kurz zaměřený na osobní rozvoj a hledání štěstí v životě. Lektorem kurzu je Ivo Toman, známý český školitel, motivátor a autor knih v oblasti osobního rozvoje. Ivo Toman je léty získal ocenění za svou práci a je vysoce respektovaným expertem v oboru.

Ve video školení se dozvíte, jaké jsou zdroje štěstí a jak ovlivňují naše životy. Kurz se zaměřuje na různé aspekty štěstí, jako je štěstí v lásce a v manželství, jak být šťastný ve vztahu a sám se sebou, jak být optimista apod. Lektorem bude vysvětleno, jak priming a posturologie mohou ovlivnit naše štěstí. Budou probírány také témata jako peníze a štěstí, talent na štěstí, vztah štěstí k lidským smyslům, přežvykování myšlenek, největší omyly ohledně štěstí, deprese atd.

Kurz je určený pro všechny, kteří chtějí zlepšit svůj život a najít skutečné štěstí. V kurzu se používá kombinace teoretických znalostí a praktických cvičení, která pomáhají uvědomit si vlastní zdroje štěstí a naučit se je využívat.

Celé video školení trvá několik hodin a je dostupné online. Můžete si ho prohlížet kdykoliv a jakkoliv chcete, z pohodlí domova. K tomuto kurzti také patří diskuzní fórum, kde si můžete vyměňovat zkušenosti s ostatními účastníky a s lektorem.

Přidejte se k Ivo Tomana a objevte tajemství štěstí ve svém životě!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Video školení Ivo Tomana „O štěstí“

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu