80%

Šití dětských bot
online video kurz

  • 18 lekcí
Veronika Mocová

Návod na Šití dětských bot

Kurz „Šití dětských bot“ vám přináší možnost naučit se šít dětské boty s vlastními nápisy a obrázky, které se budou líbit vašim dětem. Lektorkou kurzu je Veronika Mocová, která se šitím bot zabývá již delší dobu a má bohaté zkušenosti v oboru.

Ve videokurzu se dozvíte, jak vyrobit střih na dětské botky od velikosti 17-30 a jak vybrat potřebný materiál. Postupně vás Veronika provede jednotlivými kroky šití a naučí vás, jak správně sešít jednotlivé díly a vyrobit botky ručně. Jako bonus se naučíte také zabouchat sedlářské nýty.

Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé švadlenky. Pokud jste již absolventem předchozích videokurzů šití bot, s tímto kurzem nebudete mít žádný problém. Pokud jste však ještě nešili podle videokurzů, není to žádný problém. Stačí, když si ušijete peněženku podle dílu č. 3, kde získáte základní dovednosti a můžete se pustit i do šití dětských bot.

U dílu č. 4 si také můžete stáhnout střihy na dětské boty a odkaz na eshop, kde můžete zakoupit veškerý potřebný materiál a pomůcky.

Tento kurz je skvělou příležitostí pro všechny zájemce o šití, kteří chtějí vytvořit dětem originální a jedinečné boty. Dejte svému kreativnímu potenciálu volný průchod a naučte se šít dětské boty, které budou mít přesně ten vzor nebo obrázek, který se bude líbit vašim dětem. Vaše děti budou nadšené z nových bot a vy si užijete radost z vytváření vlastních unikátních výrobků.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Šití dětských bot

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu