Materiály

Bohdana Goliášová
Bohdana Goliášová
06.02.2024 06:18
Materiály
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem “Materiály” se zaměříme na podrobný průvodce všemi materiály, které budeme potřebovat při výrobě tepaných krajek. Tato lekce je součástí kurzu “Tepaná krajka”, který vede lektorka Bohdana Goliášová.

Kurz “Tepaná krajka” je ideální pro ty, kteří si chtějí osvojit jednoduchou a levnou metodu výroby šperků. Bez ohledu na váš talent nebo dovednosti v tvoření, se naučíte tepáním drátů vytvářet nádherné šperky. V rámci kurzu budete postupovat krok za krokem a naučíte se vyrábět jedinečné prstýnky, náramky, spirály i složité náhrdelníky. Získáte také informace o nezbytných pomůckách a materiálech, které budete potřebovat při výrobě šperků.

Bohdana Goliášová v kurzu sdílí své znalosti a zkušenosti využívání tepané krajky. Naučí vás základy práce s drátem a různými tvary, techniky tepání, jak umisťovat ozdoby a drahokamy do šperků a mnoho dalšího. V kurzu také objevíte intuitivní přístup k tvorbě šperků a naučíte se vytvářet unikátní designy bez jakýchkoliv nákresů.

Díky absolvování kurzu “Tepaná krajka” budete moci tvořit šperky jako profesionál. Budete mít možnost vytvářet originální dárky pro své blízké a dokonce si můžete založit i vlastní šperkařský podnik. Kurz je vhodný nejen pro dospělé, ale také pro starší děti od deseti let.

Nenechte si ujít tuto lekci a získejte všechny nezbytné informace o materiálech potřebných při tvoření tepaných krajek.

Vstoupit do kurzu

Reklama