80%

Řízení personálních nákladů
online video kurz

  • 10 lekcí
Dagmar Matějková

Návod na Řízení personálních nákladů

Kurz „Řízení personálních nákladů“ s lektorkou Dagmar Matějkovou je ideálním způsobem, jak se seznámit s problematikou řízení nákladů souvisejících se zaměstnanci. V průběhu kurzu se naučíte, jak správně plánovat a vyhodnocovat rozpočet spojený s personálními náklady, jak tato náklady ovlivňují zisk firmy a jak chápat ekonomické souvislosti v dané problematice.

Lektorka Dagmar Matějková je zkušenou HR konzultantkou a majitelkou vlastní společnosti zaměřené na lidské zdroje. Má bohaté zkušenosti z oboru a specializuje se na řízení personálních procesů, optimalizaci a digitalizaci v HR. V kurzu vás provede důležitými kroky, které vás naučí správně řídit vaše personální náklady a efektivně hospodařit se zdroji.

Kurz je určen podnikatelům, HR profesionálům nebo studentům, kteří chtějí rozšířit své znalosti v oblasti řízení personálních nákladů. Během kurzu se naučíte systematicky plánovat a vyhodnocovat své hospodaření, chápat ekonomické souvislosti a získáte jistotu v řízení firmy.

Na konci kurzu dostanete dárek – šablonu, kterou můžete použít pro přípravu vašeho vlastního rozpočtu. Tím ušetříte čas a peníze na přípravu vlastní šablony.

Naučte se efektivně řídit své personální náklady a využijte tak svůj čas, peníze a zdroje na maximum. Přihlaste se na kurz „Řízení personálních nákladů“ s Dagmar Matějkovou a staňte se skutečným profesionálem v oblasti řízení nákladů ve firmě.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Řízení personálních nákladů

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu