100%

Plstěné obrázky z vlny
online video kurz

  • 13 lekcí
Tereza Jarošová

Návod na Plstěné obrázky z vlny

Plstěné obrázky z vlny jsou originální dekorací, jejichž výroba spolehlivě zabaví dospělé i děti. Lektorka Tereza Jarošová vám v našem online kurzu ukáže, jak na ně.

Pronikněte do světa tvoření z vlny! V kurzu Plstěné obrázky z vlny pod dohledem zkušené lektorky Terezy Jarošové odhalíte netušené možnosti tohoto materiálu a zjistíte, jak snadné je proměnit jej v originální díla.

Krok za krokem se naučíte techniku plstění vlny, proniknete do světa barev a naučíte se tvořit obrázky podle fantazie i předlohy. A co víc – zbavíte se spolehlivě stresu a napětí a naplno si užijete radost z tvoření.

V kurzu se naučíte:

– jaké materiály na plstění obrázků potřebujete
– které pomůcky vám při práci pomohou
– jak pracovat s jehlou na plstění a na co si dát pozor
– jak jednoduše tvořit obrázky z vlny i s dětmi
– jakým způsobem vybírat vhodnou předlohu
– jak podle předlohy vytvořit plstěný obrázek

Tereza Jarošová vás ve svém kurzu plstění seznámí s vhodnými materiály – zjistíte, které vlny se k plstění hodí nejvíce a jaké by měly mít vlastnosti nebo jak vybrat podkladový materiál. Lektorka vám rovněž ukáže nástroje, jež budete potřebovat, i další šikovné pomůcky, které vám usnadní práci. Ale nebojte, pro obrazy z vlny nepotřebujete žádnou složitou nebo drahou výbavu! Spoustu věcí už možná máte doma, jen to nevíte…

Díky lektorce se také ponoříte do světa barev – naučíte se nejen, co jsou základní a komplementární barvy, ale také jak je kombinovat a míchat barvy vlny tak, aby vznikly nové odstíny. Základní dovednosti si budete moci hned vyzkoušet v praxi na svém prvním obrazu z vlny, a to na obrázku srdíčka podle šablony.

Pak už se s Terezou Jarošovou přesunete k o něco propracovanějšímu dílu, duhovému obrázku s krajinou a stromem. Na něm se zaměříte na práci s podkladem, ale i vytváření detailů z vlny.

Další z kapitol je věnována zvolení vhodné předlohy pro plstěné obrazy. Zjistíte, jak si rozvrhnout plochu obrazu, jak na ní vytvořit hrubý náčrt i ty nejmenší detaily. Když máte hotový obraz, vlna se musí zafixovat – i to se s naší lektorkou naučíte.

V placené části kurzu navíc získáte i elektronickou příručku od Terezy Jarošové. Najdete v ní nejen stručné shrnutí kurzu a popsaných technik, ale také tipy na materiál a pomůcky, včetně obchodů, kde je můžete koupit.

Díky kurzu Plstěné obrázky z vlny si osvojíte základy této techniky, které budete moci použít pro své další tvoření. Ať už budete do vlny „vtiskávat“ své vlastní fantazie, replikovat slavná díla, vyrábět obrázky pro potěšení, tvořit společně se svými dětmi nebo jen tak relaxovat s plsticí jehlou v ruce.

Pokud vás tvoření s Terezou Jarošovou zaujalo, můžete se podí

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Plstěné obrázky z vlny

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu