80%

Péče o miminko
online video kurz

  • 17 lekcí
PhDr. Jana Votápková, Ph.D.

Návod na Péče o miminko

Ve video kurzu „Péče o miminko“ se naučíte, jak správně pečovat o vaše miminko a zároveň ho stimulovat ke správnému pohybu a tvorbě zdravého zakřivení páteře. Lektor PhDr. Jana Votápková, Ph.D., je instruktorka kurzů Hravé cvičení, které jsou speciálně zaměřeny na ucelený pohybový a kreativní rozvoj dětí od narození do nástupu do mateřské školy.

V kurzu se dozvíte, jak správně zvedat, pokládat a nosit miminko, včetně vkládání a vytahování miminka z autosedačky. Naučíte se také pečovat o miminko, včetně oblékání, koupání a kojení. Kurz se také zaměřuje na aktivní rozvoj miminka, včetně pozic na bříšku a pozic ke hře. Bude také vysvětleno, jak pomoci sami sobě od bolesti zad a proč je stimulující péče o miminko důležitá ihned od narození.

Kurz je vhodný pro rodiče s novorozenci a malými dětmi, kteří chtějí poskytnout svému dítěti správnou péči a podporovat jeho zdravý pohybový vývoj. Kurz obsahuje neplacenou a placenou část, které se věnují různým aspektům péče o miminko.

Lektor PhDr. Jana Votápková, Ph.D., spolupracuje s dětskou rehabilitační lékařkou a dětskými lékaři, kteří doporučují stimulující péči o miminko rodičům. Kurz „Péče o miminko“ je také vhodný pro rodiče, kteří praktikují Vojtovu metodu cvičení s dítětem.

Připojte se k online videokurzu „Péče o miminko“ a naučte se pečovat o své miminko a podporovat jeho správný pohybový vývoj.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Péče o miminko

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu