BONUS

Marie Mužíková
06.02.2024 09:40
BONUS
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této bonusové lekci kurzu “Jedlé kytice” vám představíme praktické rady a tipy od profesionálů, které nenajdete v brožurách. Tento bonusový obsah je určen jako povzbuzení a rozšíření vašich dovedností při vytváření jedlých kytic.

Kurz “Jedlé kytice” je zaměřen na objevení kouzla jedlých kytic, které jsou vhodné pro ženy, muže i děti na jakoukoliv příležitost. Vašim blízkým uděláte jistě velkou radost, když jim darujete netradiční jedlou kytici. V tomto kurzu se naučíte vytvořit jedlé kytice z různých surovin, jako jsou bonbóny, ovoce, zelenina, klobásy, česnek, cibule či cigarety. Každý typ kytice zaujme svou originalitou a lahodnou chuťí.

V kurzu se dozvíte různé techniky a postupy při tvorbě jedlých kytic. Naučíte se, jak tvořit sladkou kytici nejen pro děti, jak vázat kytice z čokoládových bonbonů, jak uvázat jahodovou kytici, jak vázat kytice ze sušeného ovoce, jak vytvořit klobásové kytice, jak uvázat cigaretové kytice, jak použít do kytice česnek a cibuli a jak uvázat zeleninovou kytici.

Vaše jedlé kytice budou záviset na netradičních surovinách, které si sami vyberete. Od sladkých po slané, od ovocných po zeleninové, od bonbónů po klobásy. Fantazii se meze nekladou. V kurzu vám také představíme bonusové video s praktickými radami od profesionálů, kteří rozhodně nepřečtete v brožurách.

Kurz “Jedlé kytice” vede lektorka Marie Mužíková, která vám ukáže, jak vytvořit jedlou kytici, aby udělala radost lidem kolem vás. Přijďte se naučit vytvářet netradiční jedlé kytice, které budou perfektní dárek pro každou příležitost.

Vstoupit do kurzu

Reklama