80%

Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti
online video kurz

  • 10 lekcí
Katka Derouet (Krejčová)

Návod na Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti

Kurz „Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti“ je výjimečnou příležitostí objevit cestu ke zdraví a spokojenosti prostřednictvím orientálního tance a břišních tanců. Lektorkou kurzu je Katka Derouet (Krejčová), která se orientálnímu tanci věnuje již více než 15 let. Její vášeň pro tento tanec ji přivedla k předávání svého umění prostřednictvím videokurzů, pravidelných kurzů a seminářů jak v České republice, tak i v zahraničí.

V kurzu se postupně naučíte základní a středně pokročilé prvky orientálních a břišních tanců. Naučíte se, jak zvládnout různé kroky, zapojit pohyby paží, provádět figury jako velbloud v chůzi dozadu a koník, a jak nacvičit hadí paže, veselý krok a kroužek pánví. Kurz vás provede celou choreografií a každou probranou část si také zatančíte na hudbu. Na konci kurzu si budete moci vychutnat i vystoupení lektorky Katky Krejčové, která vám ukáže celý tanec.

Orientální tanec a břišní tance mají mnoho přínosů pro zdraví a spokojenost. Tento kurz vám pomůže zlepšit vaše tělesné zdraví a přinést vám radost a spokojenost. Přihlaste se do kurzu „Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti“ a objevte krásu tohoto tance sami!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu