80%

Orientální břišní tanec – DVD Technika shimmy a akcentů
online video kurz

  • 10 lekcí
Katka Derouet (Krejčová)

Návod na Orientální břišní tanec – DVD Technika shimmy a akcentů

Tento online video kurz s názvem „Orientální břišní tanec – DVD Technika shimmy a akcentů“ je exkluzivní možností zhlédnout původní DVD, které je již několik let vyprodané. Kurz vás provede technikou shimmy a akcentů v orientálním břišním tanci. Lektorkou tohoto kurzu je Katka Derouet (Krejčová), která se orientálnímu tanci věnuje již přes 15 let. Kurz obsahuje rozcvičku, úvodní část, a následující části: Egyptské (vrchní) shimmy, Technika akcentů, Akcent nahoru s 3/4 shimmy, Tančíme s bubeníkem, Tančíme s bubeníkem podruhé, Tančíme s bubeníkem potřetí, Závěrečné protažení a Bonus.

Tento kurz je určený pro všechny zájemce o orientální břišní tanec. Získáte zde detailní instrukce a ukázky techniky, které vám pomohou zdokonalit váš tanec. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé tanečnice.

Kurz je zařazen do kategorií Zdraví & fitness a Děti & maminky. Tento kurz je také ideálním dárkem pro ženy různého věku, jako jsou babičky, maminky nebo kamarádky.

Nezáleží na tom, kde se nacházíte, tento online kurz vám umožní tančit kdykoliv a kdekoliv. Stačí vám jen jedno kliknutí myší a kurz si můžete zhlédnout. Těšte se na krásu orientálního tance, který vám přinese radost, zdraví a spokojenost. Těšíme se na to, jak naše tanečnice zatančí!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Orientální břišní tanec – DVD Technika shimmy a akcentů

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu