100%

Moderní vyšívání pro začátečníky
online video kurz

  • 22 lekcí
Jana Kopecká

Návod na Moderní vyšívání pro začátečníky

V našem online videokurzu „Moderní vyšívání pro začátečníky“ vám lektorka Jana Kopecká představí kouzlo moderních výšivek, které oživí každou látku. Možná si pamatujete na ručně vyšívané polštáře a dečky, které jste vídali u svých babiček, ale nyní přichází nová éra vyšívání, která rozjasní váš domov i šatník.

V tomto kurzu se naučíte správně vybírat pomůcky a materiál na vyšívání, seznámíte se se základními stehy a jejich využitím, a také se dozvíte, jak přenést motivy na látku. Jana Kopecká vás provede procesem vyšívání detailních a složitých vzorů, jako jsou květiny a listy, a naučí vás vyšít brože a přívěsky z plsti. Získáte také tipy na vyšívání na oblečení bez uzlíků.

Jana Kopecká je zkušenou lektorkou, která se vyřeším pořádáním kurzů zabývá od roku 2014. Její návody jsou jasné, srozumitelné a plné inspirace. Ve videokurzu si vyzkoušíte vyšívání krok za krokem a zažijete radost a uspokojení z vytváření vlastních výšivek, které nejen zkrášlí váš domov, ale mohou se stát i osobním vyjádřením vašeho stylu.

Ať už jste úplný začátečník nebo se chcete ve vyšívání jen zdokonalit, tento kurz vám pomůže vytvořit nádherné osobité výšivky. Přidejte se k nám v kurzu “Moderní vyšívání pro začátečníky” a otevřete si dveře do světa kreativity a barev!

Kurz je zařazen do kategorie Kreativita. Máme také štítky Kurzy šití online, Umělecké kurzy, Kurzy pro ženy, Dárky pro ženy, Dárky pro maminku, Dárky pro kamarádku, Dárky pro babičku a Dárky pro přítelkyni.

[image: [O lektorovi:](https://www.kurzyproradost.cz/lektor/jana-kopecka-706949)][Jana Kopecká](https://www.kurzyproradost.cz/lektor/jana-kopecka-706949) je nadšenou lektorkou tvořivých kurzů a milovnicí ručních prací. Má ráda tradiční techniky jako je šití a výšivka, ale také objevuje nové přístupy a recyklaci. Věří, že tvoření obohacuje život a ráda inspiruje a probouzí tvořivý potenciál v každém z nás.]

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Moderní vyšívání pro začátečníky

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu