100%

Masáže dětí a kojenců
online video kurz

  • 12 lekcí
Mgr. Jana Hašplová

Návod na Masáže dětí a kojenců

Kurz „Masáže dětí a kojenců“ vás seznámí s technikami masáží pro děti a kojence. Lektorka Mgr. Jana Hašplová je zkušenou lektorkou masáží dětí a kojenců, která se této technice věnuje od roku 1993. Své znalosti a zkušenosti předává dál prostřednictvím online videokurzu.

Kurz je vhodný pro rodiče, těhotné ženy i ostatní členy rodiny, kteří se chtějí naučit masírovat své dítě či kojence. Kurz obsahuje následující témata: Kdy a proč masírovat, Základní seznámení s oleji, Masáž nožiček, Masáž bříška, Masáž hrudníčku a ručiček, Masáž obličeje, Masáž zádíček, Speciální sestavy masáží, Oleje, Jak si navodit komfort při masáži, Bonus a Diskuzní fórum.

Lektorka v kurzu ukáže konkrétní techniky masáží, použití přírodních olejů a vysvětlí účinky masáží pro dítě i rodiče. Kurz je praktický, názorný a umožní vám naučit se masírovat své dítě správnou technikou.

Masírování dětí a kojenců má mnoho pozitivních účinků, jako je uvolnění napětí a stresu, posílení imunity, uklidnění a harmonizace. Masáže také pomáhají vytvořit pevné pouto mezi rodičem a dítětem a projevit jim lásku a péči.

Kurz je rozdělený na lehké a srozumitelné lekce, které vás provedou celým procesem masírování dětí a kojenců. Na konci kurzu je také k dispozici diskuzní fórum, kde se můžete sdílet své zkušenosti a otázky s ostatními účastníky kurzu.

Získejte dovednosti a znalosti potřebné k masírování svého dítěte a zlepšete tak jeho zdraví a spokojenost. Kurz „Masáže dětí a kojenců“ vám ukáže, jak toho dosáhnout.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Masáže dětí a kojenců

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu